עבודה בלילה

"לחיים" – אמר לקוח שיכור ושנינו הרמנו את הכוסיות ושתינו. אלכוהול שרף את הפה, חום התפשט בתוך הבטן והמצב רוח שלי שוב פעם השתפר. כאב ראש שוב פעם נעלם לכמה שעות. עבדתי בתור ברמן במועדון לילה. המשכורת שם הייתה סבבה, גם אהבתי את העבודה.

"מאיה, תחליפי אותי, אני יצאה לרגע"

"סע"

השותפה למשמרת שלי הייתה בחורה גבוהה עם כתפיים רחבות. יש כאלה שכאשר יראו אותה יגידו שהיא לסבית והפעם הם גם לא יטעו. בכל מקרה היה הייתה בחורה כייפית לעבוד איתה וגם חברה טובה. די מהר מצאנו שפה משוטפת.

"אני מצטער, אני צריך לעזוב לשניה" – אמרתי ללקוח ששתיתי איתו הרגע.

"בטח" – הוא ענה – "ואני ילך למצוא מישהי למפגש אינטימי היום"

"רק תיזהר לא למצוא מישהו בטעות"

הוא עזב את הבר, ליוויתי אותו עם המבט והלכתי לכיוון אחר. השירותים של האורחים היו יותר קרובים לכן הלכתי לשם. סיימתי את הדברים שלי וכבר רציתי לצאת, אבל שמתי לב לחור בקיר. בהתחלה חשבתי שזה נדמה לי, אבל לא, זה היה חור עגול שחיבר את התא של שירותי גברים עם תא בשירותי נשים. ראיתי הרבה סרטי סקס על זה ושמעתי סיפורים, אבל פעם ראשונה ראיתי דבר כזה בעצמי. חשבתי לעצמי מעניין עם יש שם מישהו, אז כאילו בתשובה למחשבות שלי שמעתי דפיקה קלה על הקיר.

"יש שם מישהו?" – שמיעתי קול נשי.

"כן" – עניתי בשקט

"אז למה אתה גורם לי לחכות?" – זה היה נשמע שהיא ממהרת להתחיל

"למה לא" -חשבתי לעצמי. שוב פעם הורדתי את המכנסיים שלי והתקרבתי לקיר. מהציפיה הזין שלי התחיל להתעורר. הכנסתי את הזין לתוך החור, הוא היה מספיק גדול כדי שגם האשכים שלי יכנסו בפנים.

"סוף סוף!" – השכנה שלי ישר תפסה אותו עם היד והתחילה לאונן בחושנית. אהבתי את ההתחלה, לכן כבר אחרי מספר רגעים הזין שלי עמד.

"ככה יותר טוב" – שמעתי לפי הקול שלה שהיא כבר הייתה שיכורה, אני לא יהיה מופתע אם אני זה שמזג לה את השתיה.

הרגשתי עם הזין את הנשימה החמה שלה, כמעט מיד לשון שלה עבר על הזין ורגע אחרי הזין שלי נבלע לגמרי עם פה חם ורטוב. היא מצצה בצורה כל כך רעבה וחושנית. בלעה אותו עד הסוף, שיחקה עם הלשון על הראש, נגע בדיוק במקומות שהיו יכולים להביא אותי לאורגזמה ברגע אחד. זאת הייתה המציצה הטובה ביותר שקיבלתי בחיים.

"נו, בן זונה" – שמעתי את הקול העצבני שלה -" תגמור כבר, אני רוצה לבלוע"

היא משוגעת, שמחתי שקיבלתי חוויה עם בחורה כל כך חרמנית ורעבה.

"תמצצי יותר"

"יא בן…."

היא רצתה להגיב, אבל רק התחילה למצוץ עוד יותר חזק. היא מצצה בצורה כזאת שפחדתי שהזין שלי אשאר בפה שלה. אחרי דקה הרגשתי שעוד מאד היא תגיע למטרה שלה. ואחרי רגע זרם חזק של זרע נשפך לתוך הפה שלה. אף טיפה לא נשפכה, היא בלעה הכל.

"אתה מתוק" – שמעתי את הקול שלה

"קורה" – אמרתי לה, שמח מאיך שהמשמרת עוברת.