נערות ליווי, קורס למתחילים

..הביקוש לנערות ליווי בישראל עולה עם השנים, הנושא נהיה יותר פופולרי ופחות מביך, מה שקודם מנע מגברים רבים ליהנות ממפגשים אינטימיים בתשלום וללא התחייבות. למרות זאת, לא כולם יודעים איך בדיוק צריך להתנהג, או על מה לדבר עם נערת ליווי וכו׳. אספתי כמה עצות בשבילם:

מה כדאי לשאול לפני ההזמנה?
אל תפחדו לשאול את כל הפרטים המעניינים אותכם: גובה, משקל, גודל החזה, רשימה של השירותים הניתנים.. תמיד תבדקו את המחיר הסופי, ככל שהדרישות שלכם יותר מוזרות, המחיר יעלה בהתאם.

ואיך מזמינים?
קודם כל צריך להחליט על מקום הפגישה, האפשרות הכי טובה זה הדירה שלכם. אופציה אחרת זה להיפגש במקום שלה, אבל זה פחות בטיחותי ואנונימי. אפשר גם להזמין נערת ליווי לדירה דיסקרטית, מה שידרוש יותר כסף, אבל גם ימנע סיכון שמישהו יראה אותך ב-"מקום בילוי". הצד הבא זה לבחור מישהי מתאימה. אם אתם מזמינים דרך האינטרנט חשוב מאוד לשים לב לתאריכים של עדכון עמודי הפרופיל שלה ולתגובות של לקוחות קודמים. זה מה שיחסוך הרבה כאב ראש אחר כך.

ואיך מתנהגים?
מצד אחד צריך תמיד לזכור שנערת ליווי היא אישה שעושה את העבודה שלה וצריך להתייחס אליה בהתאם. גם לה מגיע כבוד ותשומת לב. מצד שני, אל תתביישו! אתם משלמים כסף כדי לממש את הפנטזיות שלכם ולרצות את הלקוח זה התפקיד שלה. אם כבר סיכמתם על סוג מסוים של שירות, אז תדרשו ללא היסוס שהיא תבצע את זה, בלי תירוצים.
תמיד תשתמשו בכל הזמן ששילמתם עליו.