זרע על השפתיים

דירה דיסקרטית, חושך, אור של נרות. אני יורדת מולך על הברכיים, פותחת את הרוכסן של המכנס שלך, מסתכלת אליך ומלטפת את הזין דרך הבד של המכנסיים. אני מרגישה את הגודל שלך את התשוקה. אני מסתכלת אליך עם שאלה בעיניים -"אפשר?", מקבלת תשובה ואני משחררת את הזין שלך מהתחתונים. הוא מאוד יפה, אני מתארת לעצמי איך זה להרגיש אותו בפנים וכל בטן ישר מתמלא בחום. אני תופסת אותו עם היד ומלקקת את הראש, אז אני מנשקת אותה. היא כל כך רכה. אני לוקחת אותו לתוך הפה ומתחילה לזוז באיטיות לכל האורך. הוא גדול מידי לפה שלי. אני מנסה לבלוע אותו עמוק לתוך הגרון, אבל לא מצליחה. אני עוזרת לעצמי עם היד. אני מרגישה סערה אמיתית מתוך הגוף שלי. אני רוצה להוריד את היד שלי ולגעת בכוס שלי.

אני מתחילה להגביר את הקצב, ממש לא בא לי להוציא אותו מהראש. אני מרגישה שהוא ממשיך לגדול. אני מביטה עליך מלמטה, אתה עומד עם הידיים על הצדדים, העיניים שלך סגורות, ראש זרוקה לאחורה. אני מוציאה את הזין ומלקקת את הזין לכל האורך. מכניסה את הלשון לתוך החור, איזה טעם מדהים יש לו. שוב מכניסה את הזין לתוך הפה ומגבירה את קצב עוד יותר. אני רוצה להרגיש את הזרע שלך, איך הזרמים פוגעים לתוך הגרון שלי. אני רוצה לגרום לך להתפרק. אני אוהבת לענג אותך.

אז אני מרגישה איך הזין שלך נלחץ, אני שומרת על הקצב ואז אני מרגישה איך הפה שלי מתמלא. אני עוצרת כדי להספיק לבלוע הכל. חלק נפלט החוצה וזורם על השפתיים. אני מרגישה שהוא מתחיל לקטון בתוך הפה שלי, אני משחררת אותו. מלקקת את הפה שלי ומחייכת לך.