הפתעה נעימה


זה היה ערב רגיל, לא ציפיתי משהו מיוחד , חבל , כי הייתי צריך. יצאתי מהמקלחת התיישבתי מול המחשב וחשבתי לעצמי "לאן היא נעלמה"

אז שמעתי דפיקה על הדלת. התחלתי להתלבש מהר עם צעקה "שניה!!". אני פותח את הדלת והיא עומדת שם. לבושה בשמלה שחורה מדהימה שמדגישה את הגוף המושלם שלה, נעל עקב וגרביונים שחורים מחרמנים. מרב ההתרגשות שכחתי איך לנשום. "איך? למה לא אמרת מקודם?" -שאלתי אותה. "רציתי לעשות לך הפתעה"

היא נכנסה ואנחנו ישר התחבקנו. "סוף סוף" -חשבתי לעצמי. חיכיתי לזה יותר מכל דבר אחר. רקדנו למוזיקה שקטה. אז היא התרחקה ממני ואמרה: "התגעגעתי…." . לא היה צורך למילים אחרות, גם לא היה מקום. שוב פעם התקרבנו אחת לשני והתחלנו את הדרך לנשיקה שכל כך חיקינו לה. התחלנו לעט, נשיקות קצרות על השפתיים ואז עברנו לנשיקה צרפתית חושנית ביותר. אם בהתחלה עוד היה בינינו הבדל, עכשיו כבר לא. התודעות שלנו התחברו לאחד. הרגשתי את הרצונות שלה והיא הרגישה את שלי. לעט לעט עברנו לחדר שינה והתחלנו להוריד את הבגדים שלנו.

לא היה אכפת לנו על הדברים שהיו מסביב, בשבילינו שום דבר לא היה קיים חוץ משנינו. היא הורידה את היד שלה ושמה אותה על הזין שלי. הוא כבר עמד. היא ירדה על הברכיים שלה והורידה ממני את המכנסיים ביחד עם התחתונים. תפסה את הזין שלי בידיים והתחילה לאונן ואז היא הכניסה אותו לתוך הפה שלה. היא באיטיות רבה בלעה את כל הזין שלי לכל האורך. הרגשה שלא ניתנת לתיאור. לפעמים היא שיחקה עם הראש, היא הייתה משנה את קצב. כבר אחרי 3 דקות נשפכתי לה לתוך הפה.

בחיים לא חוויתי אורגזמה כזאת חזקה , אבל זאת הייתה רק ההתחלה של המפגש האינטימי. ההפתעה שהיא עשתה לי במאת מדהימה. לילה של סקס מטריף חושים במקום ערב משעמם מול מחשב.