ברכב


שמי אלינה, אני בת 18 ואני רוצה לספר על מה שקרה לי לא מזמן. זה היה יום שישי ורציתי לבלות. לצערי כל החברות שלי היו עסוקות והחלטתי ללכת למועדון לבד. ידעתי שאני אפגוש שם מישהו שאני מכירה והייתי בטוחה שאני לא אשאר לבד. אני בחורה די צנועה, עם גוף טוב, שיער שחור ארוך ושדיים בינוניים. בדרך כלל בנים נמשכים אלי. החלטתי ללבוש ג'ינס שחור צמוד וחולצה אפורה.

ברגע שהגעתי למועדון ישר פגשתי שם אנשים שאני מכירה והלכנו לבר. אחרי כמה קוקטיילים הבנתי שאני רוצה לרקוד. בערך אחרי 20 דקות כבר הייתי עייפה והחלטי לחזור לחברים שלי, אבל לא הצלחתי למצוא אותם. הלכתי לשירותים ומשם גם התקשרתי אליהם. גיליתי שהם עזבו למקום אחר. זה היה מבאס מאוד והחלטתי להמשיך לשתות על הבר. שם התקרב אלי גבר די מבוגר (אחרי זה גיליתי שהוא בן 40), הוא רצה להזמין אותי לשתיה. קראו לו אורי, היה לו גוף חטוב, הוא היה גבוהה ולמרות הגיל שלו היה נראה טוב. הוא היה איש עסקים. הוא אמר שאני מוצאת חן בעיניו והוא רוצה להכיר אותי יותר טוב.

בדרך כלל אני מסרבת לאנשים בוגרים כאלה, אבל באותו היום שתיתי כבר יותר מדי, לכן הסכמתי לשבת איתו בשולחן. הוא קנה לי עוד קוקטייל והתחלנו לדבר. שעה אחרי זה החלטתי שאני כבר רוצה לנסועה הביתה, הוא ישר הציעה להקפיץ אותי עם הרכב שלו. הוא התנהג טוב כל הערב, לכן הסכמתי. בדרך הסתכלתי על מכנסיים שלו והבנתי שהוא חרמן. הוא תפס אותי מסתכלת לשם ואני מהר מאוד שיחקתי את עצמי כאילו שום דבר לא קרה.

לפני הבית שלי הוא פנה לסמטה ועצר. "את לא חושבת שמשהו חסר כדי לסיים את הערב?" – הוא שאל אותי בזמן שיד שלו ליטפה בין הרגליים שלו. הלב שלי התחיל לדפוק כמו משוגע. "מה אתה רוצה?" – שאלתי אותו. "אני רוצה שתמצצי לי" – הוא ענה. לא ציפיתי לזה בכלל, למרות שכבר נדלקתי בעצמי. המחשבה לעשות סקס אורלי לגבר זר מבוגר חרמנה אותי ואז הוא אמר שהוא הולך לשלם לי על זה. הרגשה שמתייחסים אליי כמו אל נערות ליווי חדשות גיישה חרמנה אותי עוד יותר. החלטתי לעשות את זה מהר וללכת הביתה.

הוא הוריד את המכנסיים שלי, הזין שלו כבר עמד. הוא לא היה גדול מדי, אבל די עבה. התחלתי למצוץ ואהבתי את זה. כמה דקות אחרי זה הוא פשוט תפס את הראש שלי עם הידיים והתחיל לזיין אותי. כמעט נחנקתי, אבל שתקתי. די מהר הוא הגביר את הקצב שלו והתחלתי להתכונן לגמירה שלו. בחיים לא טעמתי זרע, אבל הוא אמר שאני חייבת לעשות את זה. אז הוא עצר, הצמיד את הראש שלי למטה והרגשתי משהו חם משפריץ לתוך הגרון שלי. זה לא היה מגיל את האמת. אחרי זה הוא שילם לי ואני הלכתי הביתה במהירות.