לילה גשום,דירה דיסקרטית


זה היה ערב מאוד גשום, בשעה די מאוחרת חזרתי מאריאל הביתה. עוד מעט תקופת מבחנים וישבנו עם חברים כל היום בלימודים. הייתי די עייף ושקועה במחשבות שלי. אני לא יודע איך זה קרה בטעות ירדתי מכביש בצומת ירקונים. מה קשור עכשיו להיכנס לפתח תקווה? די הייתי עצבני על עצמי על הטעות. למזלי בגלל השעה המאוחרת ומזג אוויר גשום לא היה כמעט רכבים. ,די מהר מצאתי איפה לעשות פרסה. ביציאה חזרה לכביש 5 ראיתי בחורה עומדת בתחנה לבושה בשמלה קלה. היא הייתה כולה רטובה ורעדת מקור. אני ידעתי שאין אוטובוסים בשעה כזאת והייתי חייב לעצור לה.

-"אין פה אוטובוסים בשעה כזאת,לאן את צריכה?" -אמרתי לה
-"תל אביב"

למרות שאני גר בהרצליה הבטחתי לה להקפיץ אותה הביתה. היא נכנסה לרכב והמשכתי עם הנסיעה. התחלנו לדבר,קראו לה דינה, היא הייתה מאוד נחמדה וכיף היה לדבר איתה. לא נכנסתי לסיבה למה היא עמדה שם ולמה היא חיקתה, לכל אחד את הדברים שאנחנו מעדיפים לשמור לעצמינו. היא הייתה מאוד חמודה, השמלה הרטובה שלה נצמדה לגוף שלה ויכולתי לראות הכל. המראה שלה די חרמן אותי והמכנס שלי התחיל להתרומם. כבר היינו בכניסה לתל אביב כשהיא ראתה שהזין שלי עומד. היא חייכה , שמה את היד על הירך שלי ואמרה:

-"חבל שההורים שלי בבית, מה איתך?"

גם ההורים שלי היו בבית,אבל ידעתי דירה דיסקרטית באזור, נסענו ישרות לשם. בזמן שעלינו במעלית התנשקנו פעם ראשונה. בדירה ישר שלחתי אותה למקלחת ובעצמי הדלקתי קומקום כדי להכין לשנינו תא חם. כשתה היה מוכן היא יצאה מהמקלחת לבושה רק במגבת. התיישבנו לשתות תה, היא שוב פעם שמה את היד שלה על הירך שלי קרוב לזין.

-"אני רואה שאתה נהנה לראות אותי במצב כזה לא מוגן, אני מקווה שאתה לא תפגע בי"

הבחורה זאת חוצפנית…היא יושבת עם בחור שהיא לא מכירה בדירה דיסקרטית,חצי ערומה נוגעת לו בזין ומה ש-"מדאיג" אותה זה האם אני יפגע בה או לא. שמתי את התה שלי ושלה על השולחן. משכתי אותה אליה והתחלתי לנשק, הורדתי את המגבת שלה וירדתי צוואר שלה ואז לשדיים, היא הורידה לי את החולצה. ראיתי שהיא בלי תחתונים, השכבתי אותה על הספה וירדתי למטה. התחלתי לאכול אותה, היא תפסה אותי בשיער וכיוונה למקום הנכון. לא עבר יותר מידי זמן עד שהיא גמרה עם צעקה חזקה, אני די גאה בקישורים שלי.

היא גמרה ואני לא, הורדתי את המכנס שלי ובזמן שהיא עדיין שוכבת על הספה הכנסתי את הזין שלי לתוכה. נשכבתי מעליה והתחלתי לזיין, אחרי כמה דקות הרגשתי את השפירים של הכוס שלה מתכווצים ,היא גמרה שוב פעם, לא החזקתי מעמד וגמרתי לה על הבטן. הלכנו למקלחת , עכשיו גם שנינו ביחד.